45 |

Červené čekání

Kód položky: 60238

olej, plátno

v 170 ✕ š 100 cm

Signatura: na rubu 2 x F. K. Foltýn 1966

Vystavováno: Nové cesty II – Mladá generace, OGVU v Gottwaldově, 21. 5. – 31. 7. 1967

Reprodukováno: monografie František Karel Foltýn, Studio JB, 2005, str. 37 katalog výstavy Nové cesty II – Mladá generace, OGVU v Gottwaldově, 1967

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 43 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 44 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 46 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč
  • 47 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 48 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 49 | Zbyněk Sekal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 50 | Zbyněk Sekal
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 51 | Čestmír Janošek
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 52 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 53 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč
  • 54 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 55 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč