olej, plátno
v 170 ✕ š 100 cmSignatura: na rubu 2 x F. K. Foltýn 1966
Vystavováno: Nové cesty II – Mladá generace, OGVU v Gottwaldově, 21. 5. – 31. 7. 1967
Reprodukováno: monografie František Karel Foltýn, Studio JB, 2005, str. 37 katalog výstavy Nové cesty II – Mladá generace, OGVU v Gottwaldově, 1967
na rubu popis díla autorem
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |