45 |

Červené čekání

Kód položky: 60238

olej, plátno

v 170 ✕ š 100 cm

Signatura: na rubu 2 x F. K. Foltýn 1966

Vystavováno: Nové cesty II – Mladá generace, OGVU v Gottwaldově, 21. 5. – 31. 7. 1967

Reprodukováno: monografie František Karel Foltýn, Studio JB, 2005, str. 37 katalog výstavy Nové cesty II – Mladá generace, OGVU v Gottwaldově, 1967

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč