9 |

Březový háj

Kód položky: 60103

olej, plátno

v 90 ✕ š 115 cm

Signatura: LD Alois Kalvoda

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč