173 |

Úzkost - z protiválečného cyklu

Kód položky: 60202

olej, plátno

v 85 ✕ š 100 cm

Signatura: PD J. Jíra 80, na rubu J. Jíra

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 290 000 Kč