4 |

Akt dívky s drdolem

Kód položky: 60244

olej, malířská lepenka

v 37 ✕ š 20 cm

Signatura: LD V Nechleba

na rubu potvrzení pravosti autorem sign. V Nechleba 26. IV. 1944,
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč