118 |

Žlutý slavík

Kód položky: 58623

olej, plátno

v 45 ✕ š 30 cm

Signatura: LD Ota Janeček 85, na rubu Ota Janeček 85

rámováno, na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč