olej, dřevěná deska
v 25,5 ✕ š 40,5 cmSignatura: PD Jan Bauch 1939, na rubu Jan Bauch 1939
Provenience: sbírka Ivany Trumpové (1949); Christie’s, Live Auction 2878 Interiors, 8. 10. 2014, pol. 363
rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |