Ovoce

Kód položky: 58776

olej, dřevěná deska

v 25,5 ✕ š 40,5 cm

Signatura: PD Jan Bauch 1939, na rubu Jan Bauch 1939

Provenience: sbírka Ivany Trumpové (1949); Christie’s, Live Auction 2878 Interiors, 8. 10. 2014, pol. 363

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 49 000 Kč

Související kategorie