35 |

Kytice v okně

Kód položky: 58819

olej, plátno

v 116 ✕ š 80,5 cm

Signatura: PD Boh. Dvorský 44

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 33 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 34 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 36 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 37 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 38 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 39 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 40 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 41 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 42 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 43 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 0 Kč
  • 44 | Robert Hliněnský
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč