14 |

Zátiší III

Kód položky: 58660

koláž, akvarel, pastel, tužka, papír

v 15,5 ✕ š 16,5 cm

Signatura: PD monogram E. F.

rámováno, paspartováno, zaskleno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč