Růžičky (Záhon růží)

Kód položky: 58840

1914

olej, plátno

v 39,5 ✕ š 51 cm

Signatura: PD Kaván

Vystavováno: Výstava Hlinsko 1941, Oslavy 75 let mistra F. Kavána, kat. č. 116

rámováno, na rubu štítek výstavy s popisem díla

Vyvolávací cena: 90 000 Kč