1914
olej, plátno
Signatura slovně: PD Kaván
Vystavováno: Výstava Hlinsko 1941, Oslavy 75 let mistra F. Kavána, kat. č. 116
rámováno, na rubu štítek výstavy s popisem díla
Konec: 11. 03. 2024 21:30
Konec: 04. 10. 2021 21:00