Vztah dvou prostorů

Kód položky: 58752

olej, plátno

v 64 ✕ š 90 cm

Signatura: LD Lacina 66, na rubu na blindrámu Lacina

Vystavováno: Galerie umění Karlovy Vary Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 1968

Reprodukováno: Jaroslav Sedlář - Bohdan Lacina, Universita J. E. Purkyně, Brno, 1980, č. 305, str. 348

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

Související kategorie