olej, plátno
v 64 ✕ š 90 cmSignatura: LD Lacina 66, na rubu na blindrámu Lacina
Vystavováno: Galerie umění Karlovy Vary Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 1968
Reprodukováno: Jaroslav Sedlář - Bohdan Lacina, Universita J. E. Purkyně, Brno, 1980, č. 305, str. 348
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |