47 |

Vztah dvou prostorů

Kód položky: 58752

olej, plátno

v 64 ✕ š 90 cm

Signatura: LD Lacina 66, na rubu na blindrámu Lacina

Vystavováno: Galerie umění Karlovy Vary Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 1968

Reprodukováno: Jaroslav Sedlář - Bohdan Lacina, Universita J. E. Purkyně, Brno, 1980, č. 305, str. 348

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 46 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 48 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 49 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 50 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 51 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 52 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 53 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 54 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 55 | Ladislav Sutnar
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 56 | Václav Cigler
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 57 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč