Krajina Horní Loiry

Kód položky: 58804

olej, dřevěná deska

v 16 ✕ š 22 cm

Signatura: PD Coubine

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

Související kategorie