39 |

Před výlohou

Kód položky: 58781

olej, karton

v 22,5 ✕ š 27,5 cm

Signatura: LD K. Souček

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 48 000 Kč

  • 37 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 38 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 40 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 41 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 42 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 43 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 0 Kč
  • 44 | Robert Hliněnský
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 46 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 47 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 48 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 49 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč