31 |

Útisk II

Kód položky: 58655

olej, lepenka

v 62 ✕ š 52,5 cm

Signatura: PD Janoušek, 36

Provenience: sbírka Milana Heidenreicha (†1991)

Reprodukováno: na obálce monografie J. Chalupecký, František Janoušek, Odeon, Praha, 1991, a dále v textu obr. 90 (uveden chybně podklad a nepřesně jeden z rozměrů)

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 490 000 Kč