103 |

U pramene

Kód položky: 58818

olej, plátno

v 50 ✕ š 61 cm

Signatura: LD Bílek, na rubu ABílek

rámováno, na rubu na blindrámu název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč