70 |

Tvaré a beztvaré

Kód položky: 59115

2015–2018

olej, plátno

v 110 ✕ š 90 cm

Signatura: na rubu Jan Merta 2015-2018, Jan Merta 2015-18

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 300 000 Kč