Torbole na Gardasee

Kód položky: 58924

30. léta 20. stol.

olej, plátno

v 67 ✕ š 88 cm

Signatura: PD M. Kopf, na rubu na blindrámu M. Kopf

rámováno, na rubu na blindrámu popis díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

Související kategorie