150 |

Světlo

Kód položky: 58755

1988–1989

olej, plátno

Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč