26 |

Malíř a model

Kód položky: 58923

1937–1938

olej, plátno

v 60 ✕ š 76 cm

Signatura: LD Jiroudek

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč