109 |

Rybáři

Kód položky: 58843

olej, plátno na lepence

v 28 ✕ š 46 cm

Signatura: PN P. Kotík

rámováno, na rubu autorský štítek s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 55 000 Kč