29 |

Biomorfní kompozice

Kód položky: 58806

olej, plátno

v 24 ✕ š 28 cm

Signatura: LD Zd. Sklenář 47

Provenience: Aukční síň Vltavín, 19. 5. 2013, pol. 120

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 480 000 Kč