99 |

Předjaří na Blatinách

Kód položky: 58694

olej, malířská lepenka

v 49 ✕ š 74,5 cm

Signatura: PD Jambor 1960

rámováno, na rubu štítek s popisem díla a razítkem pozůstalosti autora, pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 35 000 Kč