126 |

Podzim

Kód položky: 58693

olej, plátno

v 60 ✕ š 70 cm

Signatura: PD J. Jíra 85, na rubu J. Jíta 85

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč