105 |

Hojnost (Strom života) – studie

Kód položky: 58821

30. léta 20. stol.

lavírovaná malba štětcem, kresba tuší, karton

v 40 ✕ š 51 cm

Signatura: LD monogram AP

rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena: 18 000 Kč