28 |

Hojnost (Strom života)

Kód položky: 58820

30. léta 20. stol.

olej, plátno

v 205 ✕ š 265 cm

Signatura: PD Ant. Procházka

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 490 000 Kč