olej, plátno
v 69 ✕ š 60 cmSignatura: PD P. Kotík 57, na rubu P. Kotík 57
Reprodukováno: M. Pánková, Pravoslav Kotík 1889–1970, Národní galerie v Praze, 1991, č. soupisu 660, s. 141
rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |