Realistická nekrajina

Kód položky: 58812

olej, plátno

v 69 ✕ š 60 cm

Signatura: PD P. Kotík 57, na rubu P. Kotík 57

Reprodukováno: M. Pánková, Pravoslav Kotík 1889–1970, Národní galerie v Praze, 1991, č. soupisu 660, s. 141

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

Související kategorie