kolem 1880
olej, karton
Signatura: PD V Brožík
rámováno, odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková- -Horová, PhDr. Rea Michalová, Ph.D., na rubu potvrzení pravosti prof. Nechleby