2 |

Námluvy

Kód položky: 58810

kolem 1880

olej, karton

v 35 ✕ š 27 cm

Signatura: PD V Brožík

rámováno, odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-
-Horová, PhDr. Rea Michalová, Ph.D., na rubu
potvrzení pravosti prof. Nechleby

Vyvolávací cena: 220 000 Kč