104 |

Milenci

Kód položky: 58799

1916

akvarel, karton

v 29 ✕ š 20,5 cm

Signatura: LD monogram VŠ 16

rámováno, zaskleno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 55 000 Kč