102 |

V květu

Kód položky: 58814

30. léta 20. stol.

olej, karton

v 49 ✕ š 69 cm

Signatura: PD Ant. Hudeček

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč