13 |

Květinářka (Dívka s košíkem, Dívka s květinami)

Kód položky: 59101

kombinovaná technika, barevné tuše, pastel, tužka, papír

v 39 ✕ š 26 cm

Signatura: LD Ant. Procházka 1923

Provenience: sbírka prof. Otakara Teyschla

Reprodukováno: J. Chatrný – R. Červená (ed.), Otakar Teyschl, univerzitní profesor, lékař, sběratel, mecenáš, Archiv města Brna, 2012, s. 92 (monografie) Antonín... více Reprodukováno: J. Chatrný – R. Červená (ed.), Otakar Teyschl, univerzitní profesor, lékař, sběratel, mecenáš, Archiv města Brna, 2012, s. 92 (monografie) Antonín Procházka 1882–1945, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně a Obecní dům v Praze, 2002, s. 319

rámováno, paspartováno, zaskleno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč