90 |

Brána II

Kód položky: 58857

olej, plátno, sololit

v 77 ✕ š 50 cm

Signatura: PD monogram A. K. 92, na rubu A. Klimo / 1992

rámováno, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč