44 |

Krajina

Kód položky: 58757

olej, plátno

v 65 ✕ š 76 cm

Signatura: PD R. Hliněnský 1960, na rubu R. Hliněnský

Vystavováno: Nové Město na Moravě, 10. 8. - 28. 9. 1980, č. EH 38

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

  • 42 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 43 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 0 Kč
  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 46 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 47 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 48 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 49 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 50 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 51 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 52 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 53 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 54 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč