66 |

Krajina

Kód položky: 58753

olej, plátno

v 98 ✕ š 98 cm

Signatura: PD I. Ouhel 86

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 64 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 65 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 67 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 68 | Federico Díaz
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 69 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 70 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 71 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 165 000 Kč
  • 72 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 73 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 74 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 75 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 76 | Gualtiero Nativi
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč