97 |

V lukách

Kód položky: 59098

kolem 1910

olej, plátno

v 91,5 ✕ š 88,5 cm

Signatura: PD Aug. Mervart

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 55 000 Kč