127 |

Housle a tulipány

Kód položky: 58780

olej, plátno

v 50 ✕ š 40,5 cm

Signatura: LD V. Komárek 79, na rubu na blindrámu Vladimír Komárek

Vyvolávací cena: 28 000 Kč