50 |

HJWOOUF

Kód položky: 59082

olej, plátno

v 65,5 ✕ š 92,5 cm

Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan 23. 4. 65 / 1965

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč