Gehinom

Kód položky: 58743

laky, emaily, olej, překližka, dřevěná deska

v 84 ✕ š 61 cm

Signatura: na rubu Robert Piesen Ein Hod 1966

Vystavováno: reprezentativní výstava R. Piesen, Galerie Zlatá husa, září–prosinec 2001 výstava Poutníci, Smetanova výtvarná Litomyšl, Zámecký pivovar v Litomyšli... více Vystavováno: reprezentativní výstava R. Piesen, Galerie Zlatá husa, září–prosinec 2001 výstava Poutníci, Smetanova výtvarná Litomyšl, Zámecký pivovar v Litomyšli, 14. 6. – 7. 7. 2018

Reprodukováno: (monografie) M. Klimešová, Robert Piesen, Nakladatelství Franze Kafky, 2001, barevná celostránková reprodukce v textu, v soupisu č. 95 celostránko... více Reprodukováno: (monografie) M. Klimešová, Robert Piesen, Nakladatelství Franze Kafky, 2001, barevná celostránková reprodukce v textu, v soupisu č. 95 celostránkově v katalogu výstavy Poutníci, Zámecký pivovar v Litomyšli, 14. 6. – 7. 7. 2018

rámováno, na rubu název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 900 000 Kč

Související kategorie