laky, emaily, olej, překližka, dřevěná deska
v 84 ✕ š 61 cmSignatura: na rubu Robert Piesen Ein Hod 1966
Vystavováno: reprezentativní výstava R. Piesen, Galerie Zlatá husa, září–prosinec 2001 výstava Poutníci, Smetanova výtvarná Litomyšl, Zámecký pivovar v Litomyšli... více Vystavováno: reprezentativní výstava R. Piesen, Galerie Zlatá husa, září–prosinec 2001 výstava Poutníci, Smetanova výtvarná Litomyšl, Zámecký pivovar v Litomyšli, 14. 6. – 7. 7. 2018
Reprodukováno: (monografie) M. Klimešová, Robert Piesen, Nakladatelství Franze Kafky, 2001, barevná celostránková reprodukce v textu, v soupisu č. 95 celostránko... více Reprodukováno: (monografie) M. Klimešová, Robert Piesen, Nakladatelství Franze Kafky, 2001, barevná celostránková reprodukce v textu, v soupisu č. 95 celostránkově v katalogu výstavy Poutníci, Zámecký pivovar v Litomyšli, 14. 6. – 7. 7. 2018
rámováno, na rubu název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |