Fotograf na ulici

Kód položky: 58784

olej, plátno

v 69,5 ✕ š 90,5 cm

Signatura: PD K. Souček 82

rámováno, konzultováno s MUDr. Janem Vykoukalem, znalcem díla

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

Související kategorie