Dvorek

Kód položky: 58800

olej, plátno

v 81 ✕ š 110 cm

Signatura: PD Jan Kotík 48

Reprodukováno: (monografie) I. Mladičová a kol., Jan Kotík, Národní galerie v Praze, 2011, s. 42

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

Související kategorie