40 |

Dvorek

Kód položky: 58800

olej, plátno

v 81 ✕ š 110 cm

Signatura: PD Jan Kotík 48

Reprodukováno: (monografie) I. Mladičová a kol., Jan Kotík, Národní galerie v Praze, 2011, s. 42

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 38 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 39 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 41 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 42 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 43 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 0 Kč
  • 44 | Robert Hliněnský
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 46 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 47 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 48 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 49 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 50 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč