33 |

Dvě figury

Kód položky: 58805

olej, dřevěná deska

v 35 ✕ š 24 cm

Signatura: LD F. Muzika 45

Vystavováno: F. Muzika – Výstava obrazů z posledních let, Hořejšova galerie v Praze, 1945, kat. č. 48 Výstava obrazů Františka Muziky z let 1920–1964, Krajská ga... více Vystavováno: F. Muzika – Výstava obrazů z posledních let, Hořejšova galerie v Praze, 1945, kat. č. 48 Výstava obrazů Františka Muziky z let 1920–1964, Krajská galerie v Hradci Králové a Oblastní galerie v Liberci, 1964, kat. č. 68.

Reprodukováno: F. Šmejkal – František Muzika, monografie, Praha, Odeon, 1966, obr. č. 95

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Karel Srp

Vyvolávací cena: 950 000 Kč