olej, plátno
v 41 ✕ š 33 cmSignatura: PD Fr. Eberl
Vystavováno: Musée du Montparnasse, Paříž, 2002
Reprodukováno: Gerald Weinpolter, Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, online catalogue raisonné (soupis díla), č. 293 („At the Spring“)
rámováno, v soupisu díla číslo G 293, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |