U pramene

Kód položky: 58783

olej, plátno

v 41 ✕ š 33 cm

Signatura: PD Fr. Eberl

Vystavováno: Musée du Montparnasse, Paříž, 2002

Reprodukováno: Gerald Weinpolter, Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, online catalogue raisonné (soupis díla), č. 293 („At the Spring“)

rámováno, v soupisu díla číslo G 293, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 95 000 Kč

Související kategorie