20 |

Dívka se žlutými punčochami

Kód položky: 58925

1913

olej, plátno

v 41 ✕ š 33 cm

Signatura: LD Kars 13

Provenience: Shmuel and Tamara Givon, Tel Aviv

Vystavováno: Ein Harod, Museum of Art, Tel Aviv, Givon Art Gallery, Givon Art Forum, Neve Tzedek, The Shmuel and Tamara Givon Collection, červen–září 2014

Reprodukováno: T. Tamir – The Shmuel and Tamara Givon Collection, Nuit Wolf and Noemi Givon, Tel Aviv, 2014, str. 82

rámováno

Vyvolávací cena: 450 000 Kč