4 |

V plenéru (Dívčí poloakt)

Kód položky: 58846

olej, plátno, rentoilováno

v 25,5 ✕ š 20,5 cm

Signatura: PD V Hynais Paris

rámováno, pravost potvrdila PhDr. O. Macková, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 220 000 Kč