Deska III

Kód položky: 59109

olej, plátno

v 125 ✕ š 80 cm

Vystavováno: Tschechoslowakische Kunst, Berlin 1966, Špálova galerie 1966, Oblastní galerie Liberec 1967, Galerie hlavního města Prahy 1988

rámováno

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

Související kategorie