151 |

Dekalk

Kód položky: 59110

olej, dekalk, plátno

v 60,5 ✕ š 37 cm

Signatura: na rubu Rudolf Němec 1975

na rubu autorem: Dekalk

Vyvolávací cena: 65 000 Kč