25 |

Cukrářské zátiší

Kód položky: 58803

olej, plátno

v 30 ✕ š 40 cm

Signatura: PN K Černý Š 36

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jiří Hlušička

Vyvolávací cena: 350 000 Kč