Sonáta v zelené / Sonate in Grün

Kód položky: 58828

1981–1986

olej, plátno

v 130 ✕ š 160 cm

Signatura: na rubu J. G. D. 1981 (1986), C. P. Wittig 1981

rámováno, na rubu název díla autorem, přiložena fotografie
autora s dílem

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

Související kategorie