7 |

Chrudimka pod Stanem u Vítanova

Kód položky: 59103

olej, překližka

v 119 ✕ š 94 cm

Signatura: LD Kaván, PD Kaván / 1919

rámováno, zaskleno, LD i PD nečitelný popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 480 000 Kč