6 |

Březová alej

Kód položky: 58811

olej, plátno

v 83,5 ✕ š 70,5 cm

Signatura: LD Al. Kalvoda

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč